پرچم های قرمز رژیم غذایی شما کدامند؟

پرچم های قرمز رژیم غذایی شما کدامند؟

به گزارش خود درمانی خراسان رضوی اگر در یک برنامه غذایی هر یک از این پرچم های قرمز را مشاهده کردید، باید به دنبال تغییر در آن برنامه باشید. پرچم قرمز در زمینه رژیم های غذایی جنبه ای از برنامه غذایی است که به شما نشان داده است به هر علتی باید از آن دوری کنید.به نقل از هلث، لیزا دی الیس، متخصص تغذیه در منهتن ایالات متحده، در این خصوص می گوید: در حالیکه خیلی از افراد برخی مواقع به این فکر می کنند که کدام رژیم غذایی برای آنان بهترین گزینه است، خیلی از آنان به جنبه های منفی احتمالی رژیم های غذایی مختلف فکر نمی کنند.

رژیم های غذایی بعنوان بخشی از فرهنگ ها شناخته می شود و شاید بنابراین خیلی از افراد تمایل زیادی به شنیدن نکات منفی آن ندارند.

متخصص تغذیه و درمانگر تغذیه در اینباره اظهار نمود: اولویت این است که افراد یک رژیم غذایی متعادل داشته و رابطه سالمی را با غذا حفظ کنند.

آماندا ساوسدا، متخصص تغذیه در کالیفرنیا، می گوید: برخی افراد پرچم های قرمز رژیمی را نمی شناسند چونکه هیچکس در مورد آن صحبت نمی کند.

وی می گوید: من تصور می کنم حالا شاهد تغییراتی در گفتگو درباره غذا و خوردن هستیم. این مورد سبب می شود افراد به سادگی اطلاعات مورد نیاز خویش را برای تصمیم گیری آگاهانه تر برای سلامت خود به دست آورند. در واقع مردم کم کم متوجه می شوند هیچ سبکی از غذا خوردن وجود ندارد که برای همه افراد مفید باشد. خواه هدف شما کاهش وزن، خواه اجتناب یا مدیریت دیابت یا بهبود سلامت قلبی عروقی و یا تلفیقی از این موارد باشد، مهم می باشد که از علایم احتمالی رژیم غذایی خود آگاه باشید.

هنگامی که رژیم غذایی متناسب با سبک زندگی خویش را انتخاب می کنید، پرچم های قرمز رژیم غذایی وجود دارد که باید آنرا بشناسید که این پرچم ها شامل موارد ذیل است:

برنامه های غذایی رژیمی برای همه افراد یکسان نیست.

رژیم غذایی به کاهش شدید کالری دریافتی نیاز دارد.

رژیم غذایی سبب می شود نسبت به آنچه که به صورت معمول می خورید، احساس بد یا شرمساری کنید.

رژیم ها کاهش وزن سریع را نوید می دهد.

به مصرف بیش از اندازه یک غذا یا گروه غذایی خاص و پرهیز از انواع دیگر غذاها نیاز دارد.

رژیم ها تنوع ندارد.

باید تمام مواد غذایی از یک منبع خریداری شود.

لازم است متفاوت از دیگران غذا بخورید.

منبع:

1401/03/30
23:49:10
5.0 / 5
183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت