نوبت دهی بیمارستان تامین اجتماعی

نوبت دهی بیمارستان تامین اجتماعی

خود درمانی: برای استفاده از سیستم نوبت دهی تامین اجتماعی در سراسر ایران از طریق كد نوبت می توانید از طریق كد دستوری USSD اقدام كنید.


برای نوبت دهی اینترنتی، بر روی بیمارستان مورد نظر خود از لیست زیر کلیک کنید

نوبت دهی تامین اجتماعی

برای استفاده از سیستم نوبت دهی تامین اجتماعی  در سراسر ایران از طریق کد نوبت می توانید از طریق کد دستوری  USSD اقدام کنید که به مراتب سریع تر و راحت تر از نوبت دهی اینترنتی یا تلفنی می باشد  ویا از اپلیکیشن پذیرش 24 استفاده کنید

برخی امکانات اپلیکیشن پذیرش 24

از میان هزاران پزشک در صدها مرکز درمانی، مناسب ترین پزشکان را بر اساس تخصص و فوق تخصص مورد نیازتان، هزینه های درمان، بیمه های طرف قرارداد، نظرات سایر بیماران و ... انتخاب نمایید.

از دسترسی رایگان به مجله تخصصی پذیرش24، تا پرونده سلامت الکترونیک و از مشاوره با پزشکان، تا یاد آور دارویی! همین الان پذیرش24 را دانلود کنید و به دنیای جدیدی از سلامتی وارد شوید!

حاذق ترین پزشکان در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه مشاوره درمانی به شما هستند. مهم نیست برای چه تخصصی و در چه ساعتی نیاز به مشاوره داشته باشید؛ با مشاوره آنلاین پذیرش24، همواره اولین زمان خالی پزشکان در اختیار شماست!

از طریق اپلیکیشن پذیرش24، نوبت های خود را به راحتی پیگیری، ویرایش و یا حتی لغو کنید. همچنین با چاپ و یا ذخیره قبض نوبت دریافتی، می توانید از پذیرش خود در مرکز درمانی در صورت عدم دسترسی به اینترنت مطمئن باشید.

اولین نوبت خالی برای شماست! مهم نیست چه زمانی و کجا نیازی به پزشک داشته باشید؛ با پذیرش24، همواره اولین زمان خالی پزشکان در اختیار شماست!

 

نوبت دهی بیمارستان میلاد

برای استفاده از سیستم نوبت دهی بیمارستان میلاد واقع در تهران - تهران: اتوبان همت، خروجی اختصاصی برج و بیمارستان میلاد با ما در تماس باشید.

نوبت دهی بیمارستان شریعتی

برای استفاده از سیستم نوبت دهی بیمارستان شریعتی واقع درتهران - تهران: تهران، خیابان کارگر شمالی، سه راه جلال آل احمد، مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی بیمارستان شریعتی  با شماره های 02184901000  تماس حاصل فرمایید.

نوبت دهی پزشکان

با پذیرش24 می‌تونی به بانک اطلاعاتی پزشکان و کلینیک‌ها دسترسی داشته باشی! برای هر روز و ساعتی که راحت تری با چند تا کلیک نوبت بگیر! با دانلود اپلیکیشن پذیرش 24 با آسانی از سیستم نوبت دهی پزشکان استفاده کنید

 

در طی سال های گذشته شرکت های بزرگی به وجود اومدن که نیاز های مردم رو برطرف کردن. از نیازهایی که همیشه دغدغه مردم در حوزه سلامت بوده میشه به صف های شلوغ پشت باجه، دفترچه بیمه های تلنبار شده روی میز منشی، انتظارهای طولانی از ساعت پنج صبح و ده ها مشکل اینچنینی اشاره کرد.

مشکلاتی که منجر به پیاده سازی ایده‌ای ارزشمند برای رفع این نیاز‌ها شد…

ما در پذیرش24 پلتفرمی رو در اختیار کاربران و هم‌وطنان قرار دادیم که به دور از شلوغی های بیمارستان و مطب‌ها بتونن نوبت پزشک دلخواهشون رو از مراکز درمانی مختلف دریافت کنند! امکان ثبت نوبت بدون محدودیت و با هر روشی که شما راحت ترید از وجه تمایز پذیرش24 با سایر سامانه‌های نوبت دهی می‌باشد…

وبسایت، اپلیکیشن، تلفن، تلگرام و … از روش های نوبت دهی پذیرش24 برای شما کاربران عزیزه که البته با توجه به نیاز مراکز درمانی برای هر مرکز میتونه متفاوت باشه!
از طرف دیگر پذیرش24 با امکان مدیریت یکپارچه نوبت‌ها، تحلیل داده‌ها و امکانات بسیار دیگر، به راهکاری برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه‌های پزشکان، بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها تبدیل شد که این دو بعدی بودن کاربری برای پزشکان و بیماران را تایید می‌کند…

1399/04/18
22:25:12
5.0 / 5
2430
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت