در گفت وگو با خود درمانی مطرح شد

نه، وزیر بهداشت به تفكیك غذا از سازمان غذا و دارو، علت تغییرات مدیریتی در این سازمان

نه، وزیر بهداشت به تفكیك غذا از سازمان غذا و دارو، علت تغییرات مدیریتی در این سازمان

خود درمانی: وزیر بهداشت به سوالی درباره علت تغییرات مدیریتی در سازمان غذا و دارو و همین طور مباحث مطرح شده در خصوص جدایی حوزه ˮغذاˮ از سازمان غذا و دارو پاسخ داد.



به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، با رفتن دكتر مهدی پیرصالحی از سازمان غذا و دارو و نشستن دكتر محمدرضا شانه ساز بر مسند سرپرستی این سازمان، اما و اگرهایی درباره تغییر رویكرد وزیر بهداشت نسبت به حوزه دارو عنوان شد، اما دكتر سعید نمكی درباره علت تغییر و تحولات مدیریتی در حوزه داروی كشور، اعلام نمود: بنده در وزارت بهداشت ساز و كاری را در پشتیبانی از تولید داخل برای همكارانم تعریف كرده ام. بر همین مبنا هم یكی از پاكیزه ترین دوستان و برادرانم را یعنی آقای دكتر پیرصالحی را بر مسند سازمان غذا و دارو منسوب كردم؛ چونكه یكی از بهترین، پاكیزه ترین و خوش سابقه ترین مدیرانی هستند كه می شناسم، اما در ادامه كار فكر كردم ساز و كارهای مناسب برای مقابله با هجمه های دشمن به دست این عزیزان فراهم نشده و باید مجدداً با ساز و كاری جدید و با یك آرایش مناسب جدید اقدام نماییم كه این كار را آغاز كردیم و در مجموعه سازمان غذا و دارو و اداره كل تجهیزات پزشكی بعنوان یك قرارگاه عمل كردیم.


تغییرات مدیریتی دارو به معنای تسریع در كارهاست
در همین راستا دكتر سعید نمكی در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به سوالی درباره علت تغییر باردیگر در سازمان غذا و دارو اظهار داشت: رویكرد ما در سازمان غذا و دارو تغییری نكرده است، اما تغییرات مدیریتی به این معنا است كه برنامه ها و اقدامات مان مقداری تسریع خواهد شد و وضعیت در این سازمان قرارگاهی تر می شود.


نه، وزیر بهداشت به تفكیك "غذا" از سازمان غذا و دارو
وی در ادامه درباره برخی اظهارات مطرح شده در خصوص تفكیك حوزه غذا از سازمان غذا و دارو، اشاره كرد: خیر، خیر. اصلا چنین مساله ای وجود ندارد و با چنین موضوعی اصلا موافق نیستم.

بنابراین باید دید قرارگاه غذا و دارو كه بگفته وزیر بهداشت برای مقابله با شرایط پیچیده كنونی شكل گرفته، می تواند در حوزه تامین داروی مورد نیاز مردم، حمایت و ایجاد بستر مناسب برای رشد تولیدات با كیفیت در حوزه سلامت، با قدرت عمل كند.







منبع:

1398/03/21
14:16:37
5.0 / 5
4415
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , دارو , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت