بسته اخبار اجتماعی ایسنا؛

ازتأكیدوزیربهداشت برشناسایی كاسبان تحریم تارسانه ای شدن ابعادپرونده۱۳۰۰ملك واگذار شده درشهرداری

ازتأكیدوزیربهداشت برشناسایی كاسبان تحریم تارسانه ای شدن ابعادپرونده۱۳۰۰ملك واگذار شده درشهرداری

خود درمانی: وضعیت «بازار» از زبان رئیس پلیس تهران، زمان كمك و فداكاری است، كاسبان تحریم شناسایی شوند، عادت هایی كه پیری را تسریع می كنند، آب جیره بندی نمی گردد، اجبار دستگاه ها به كاهش ۲۰ درصدی مصرف آب در تابستان و صدای شادی مردم بعد از بازی ایران و پرتغال پایتخت را لرزاند همچون اخبار امروز سرویس اجتماعی ایسنا است.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، سرویس اجتماعی امروز (۶ تیر) ۵۵ خبر را روی خروجی خود منتشر نموده است كه بعضی از مهمترین آن ها در ادامه آمده است:
آب جیره بندی نمی شود/ اجبار دستگاه ها به كاهش ۲۰ درصدی مصرف آب در تابستان
محمد حسین مقیمی -استاندار تهران- از ابلاغ دستورالعمل اجبار كاهش ۲۰ درصدی مصرف آب برای دستگاه های دولتی در فصل تابستان اطلاع داد.
اسامی دریافت كنندگان طرح ترافیك خبرنگاری منتشر شد
سازمان حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران در اطلاعیه ای از انتشار اسامی دریافت كنندگان طرح ترافیك خبرنگاری اطلاع داد. در این اطلاعیه آمده است: "شهرداری تهران با هدف تولید شفافیت و نظارت عمومی، فهرست اسامی دریافت كنندگان سهمیه طرح ترافیك خبرنگاران، روزنامه نگاران و عكاسان خبری را منتشر می كند. این فهرست در وب سایت سازمان حمل ونقل و ترافیك شهرداری تهران به نشانی trafficorg.tehran.ir و همینطور سامانه شفافیت شهرداری تهران به نشانی shafaf.tehran.ir قابل مشاهده می باشد.
توقف ساخت "خانه های دودكشی" در تهران/ اختصاص سوله های شهرداری به شركت های دانش بنیان
محمدعلی افشانی -شهردار تهران- با تاكید بر بلندمرتبه سازی در پایتخت تنها برپایه طرح جامع و تفصیلی اظهار داشت: دیگر اجازه نخواهم داد ساختمان هایی مثل دودكش به نام مجموعه مسكونی ساخته شود، ساختمان هایی كه مانع دید و منظر مردم و آفتاب گیری ساختمان ها می شدند.
بیمارستان های وزارت بهداشت "مستقل" می شوند + جزییات
به دنبال تولید برخی حواشی و اما و اگرها درباره مستقل شدن بیمارستان های وزارت بهداشت، دكتر مهدی جعفری -مدیر برنامه ملی اداره بیمارستان های مستقل وزارت بهداشت- با اشاره به جزئیات این برنامه، اظهار داشت: این اقدام دستورالعملی در جهت شفافیت مدیریتی و مالی در بیمارستان ها و در جهت بالفعل كردن یك واحد اجرایی مستقل است.
واكسن «اچ.پی.وی» عارضه ندارد/ «زگیل تناسلی» صدمه رسان نیست
بیماری «اچ.پی.وی» یا «زگیل تناسلی» یكی از بیماری هایی است كه مدت هاست درباره شیوع آن اخطار داده شده و در یك ماه اخیر هم زیاد از آن شنیده و خوانده ایم... چندی قبل دكتر مسعود مردانی- عضو كمیته كشوری ایدز اظهار داشت: در سال های اخیر متوجه شدیم الگوی اپیدمیولوژیك بیماری اچ آی وی/ ایدز در ایران از اعتیاد تزریقی به رابطه جنسی تغییر پیدا كرده است، این درحالیست كه متاسفانه آموزش های لازم برای جوانان مطرح نمی گردد و این سبب شده موارد جدید بیماری های مقاربتی مانند زگیل تناسلی، تبخال تناسلی، عفونت كلامیدیایی و سوزاك افزایش پیدا كند. همه این بیماری ها هم در اثر رابطه جنسی محافظت نشده تولید می شوند.
زمان كمك و فداكاری است/كاسبان تحریم شناسایی شوند
دكتر سید حسن هاشمی -وزیر بهداشت، اظهار داشت: در حوزه دارو و تجهیزات پزشكی، هیچ مشكلی در تامین ارز مورد نیاز نداریم و باید مراقبت نماییم كه ارز به موارد مورد نیاز و افراد دارای صلاحیت اختصاص یابد و در عین حال، كاسبان تحریم را شناسایی و با سودجویان برخورد نماییم.
پول «بیمه اعتیاد» مقرر است كجا و برای چه كسانی هزینه شود؟
فرید براتی سده -معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی كشور- با اشاره به اینكه معتادان متجاهر به علت نداشتن كارت شناسایی از بیمه اعتیاد برخوردار نمی شوند اظهار داشت: پیشنهاد سازمان بهزیستی تخصیص بخشی از این بودجه در قالب «یاری برگ» به این سازمان بوده اما تابحال این اتفاق نیافتاده است.
اختصاص یارانه به مهدهای پذیرای كودكان معلول / نگهداری ۶۰۰ هزار كودك در مهدها
محمد نفریه -مدیر كل دفتركودكان و نوجوانان بهزیستی كشور- با اشاره به اینكه به مهدهای كودك كه از كودكان معلول نگهداری می كنند، یارانه پرداخت می شود، اظهار داشت: كودكان معلول در مهدهای ویژه نگهداری نمی گردد.
آغاز مرحله دوم آزمون اعزام معلمان به خارج از كشور از ۱۷ تیر
غلامرضا كریمی -رئیس مركز امور بین الملل و مدارس خارج از كشور وزارت آموزش و پرورش- از آغاز مرحله دوم آزمون اعزام معلمین به خارج از كشور از ۱۷ تیر اطلاع داد و اظهار داشت: علاوه بر سنجش صلاحیت های علمی و تخصصی پذیرفته شدگان آزمون، شخصیت و منش افراد برای حضور در مدارس خارج از كشور هم مورد بررسی و توجه دقیق قرار می گیرد.
شهریه مدارس غیردولتی در سال تحصیلی ۹۷ـ۹۸/ برگزاری جشنواره تجربیات برتر در مدارس
مجید طهرانیان -مدیركل آموزش مدارس و مراكز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش-، اظهار داشت: رویكرد مهارت محوری مهمترین رویكرد وزارت آموزش و پرورش در مدیریت مدارس غیردولتی در سطح كشور است.
صدای شادی مردم بعد از بازی ایران و پرتغال پایتخت را لرزاند
الهام كریمی -یك كارشناس صوت شركت كنترل كیفیت هوای تهران- از افزایش ۱۰ دسی بلی میانگین شدت تراز صوت در تهران بعد از بازی تیم ملی ایران در مقابل پرتغال اطلاع داد.
سازمان محیط زیست به وزارت كشور درباره موتورهای كاربراتوری نامه می نویسد
به دنبال رای منفی هیات وزیران به درخواست صدور مجوز شماره گذاری ۱۰ هزار موتورسیكلت كاربراتوری، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست در مورد احتمال رایزنی مجدد موتورسیكلت سازان برای اجرای این درخواست اظهار نمود: با عنایت به اینكه هیات وزیران این درخواست را مصوب نكرد، هیچ راه قانونی برای شماره گذاری این ۱۰ هزار دستگاه وجود ندارد.
تهرانی ها در بهار امسال چند روز هوای سالم و ناسالم تنفس كردند؟
بهار امسال در حالی به آخر رسید كه در این فصل پایتخت نشینان ۸۳ روز هوای مطلوب تنفس كردند.
وضعیت «بازار» از زبان رئیس پلیس تهران
سردار حسین رحیمی -رئیس پلیس پایتخت- اعلام نمود كه پلیس با تمام توان در بازار حضور داشته و امنیت بازار و بازاریان را تامین خواهد نمود.
برخورد پلیس با استفاده كنندگان غیرمجاز از «ارز» دولتی/لیست شركتهای متخلف در دست آگاهی
سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی -رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ- از برخورد با شركت هایی كه اقدام به دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی كرده اما محصولاتی را با قیمت بیشتر عرضه نموده یا احتكار كرده اند، اطلاع داد.
عملیات پلیس برای برخورد با ۱۳۸ سارق حرفه ای تهران
سردار حسین رحیمی -رئیس پلیس پایتخت- از دستگیری ۱۳۸ سارق حرفه ای در سطح شهر تهران اطلاع داد.
به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:
وضعیت «بازار» از زبان رئیس پلیس تهران
زمان كمك و فداكاری است/كاسبان تحریم شناسایی شوند
بیمارستان های وزارت بهداشت "مستقل" می شوند + جزییات
عادت هایی كه پیری را تسریع می كنند
آب جیره بندی نمی شود/ اجبار دستگاه ها به كاهش ۲۰ درصدی مصرف آب در تابستان

1397/04/07
13:30:23
5.0 / 5
4779
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت