وزیر بهداشت:

كسی تواناست كه عالم خداترس باشد

كسی تواناست كه عالم خداترس باشد

خود درمانی: وزیر بهداشت اظهار داشت: فردوسی قرن ها پیش شعر ˮتوانا بود هر كه دانا بودˮ را سروده است و امروز در قرن بیست و یكم، كسی تواناست كه عالم خداترس باشد.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، دكتر سید حسن هاشمی در بیست و چهارمین سمینار سالیانه فارابی ضمن ابراز شادمانی از برگزاری بیست و چهارمین دوره از این سمینار، اظهار داشت: اظهار داشت: برای سربلندی و موفقیت بیمارستان فارابی، افراد زیادی برای آموزش، ارتقای مهارت ها و اعتبار ایران و ایرانی زحمت كشیده و پیر شده اند. آنچه به ارتقای دانش و مهارت چشم پزشكی در بیمارستان فارابی كمك می نماید، علاقه مندی، تعصب، آموختن و آموزش دادن است.

وزیر بهداشت خاطرنشان كرد: اگر بخواهید در تراز نیاكان و بزرگان بیمارستان فارابی حركت كنید، باید همدلی داشته باشید و از رقابت های بی جا و آزار دهنده، پرهیز كنید. مهم است كه رقابت علمی داشته باشید و در جهت عالم شدن حركت كنید.

هاشمی افزود: برخی افراد نمی خواهند كه فارابی به شایستگی دست یابد و در علوم پزشكی و چشم پزشكی، نقش آفرین باشد. ازاین رو باید مراقبت كنید.

بنابر اعلام وبدا، وزیر بهداشت با اشاره به لزوم حفظ احترام اساتید، اظهار داشت: اساتید در كلاس و اتاق عمل آموزش های مهمی به دانشجویان و پزشكان می دهند و اگر می خواهید كه مورد احترام باشید تا می توانید بخصوص به اساتید، والدین و دیگران احترام بگذارید.

هاشمی در انتها خاطرنشان كرد: فردوسی قرن ها پیش شعر "توانا بود هر كه دانا بود" را سروده است و امروز در قرن بیست و یكم، كسی تواناست كه عالم خداترس باشد؛ چراكه پول، زور، مقام و منصب نمی تواند نمادی از توانایی باشد.1397/02/15
11:41:09
5.0 / 5
5549
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت