مشاور وزیر بهداشت در امور زنان تاكید كرد

سقف های شیشه ای، موانع پیشرفت پیش روی زنان

سقف های شیشه ای، موانع پیشرفت پیش روی زنان

خود درمانی: مشاور وزیر بهداشت در امور زنان اظهار داشت: هنوز سقف های شیشه ای و موانعی برای پیشرفت زنان در كشور وجود دارد كه این باورهای اشتباه باید برداشته شود.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، ساره محمدی در مراسم گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان نمونه دانشگاه علوم پزشكی سبزوار با بیان این مطلب اظهار نمود: برای زنان در جامعه محدودیتی وجود ندارد و این باورهای اشتباه باید برداشته شود.
مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: 65درصد كارمندان و نیروهای وزارت بهداشت بانوان هستند كه از این لحاظ وزارت بهداشت نسبت به سایر دستگاه ها پیشرو است.
وی با اشاره به نگاه مثبت دولت دوازدهم به مدیریت بانوان خاطرنشان كرد: وزیر بهداشت نظر مساعدی درباره جایگاه مدیریتی بانوان دارد و معتقد می باشد از اعتماد به بانوان نتیجه مثبتی حاصل می گردد.
محمدی ادامه داد: در ماه های گذشته هم وزیران ارتباطات و فناوری، نفت و بهداشت با اشاره به برخی مزایای مدیریت بانوان اظهار داشتند كه بانوان كمتر دچار مفاسد اقتصادی می شوند.
مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: بانوان در جامعه با سقف های شیشه ای مواجهند كه این مسئله موانعی بوجود آورده است.
وی با اشاره به بیماری های غیر واگیردار هم اظهار داشت: در بیماری های قلبی عروقی مردان سرنشین و در فشار خون نسبت برابری بین مردان و زنان است اما در بیماری دیابت بانوان بیشتر مبتلا هستند.
در ادامه، دكتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه علوم پزشكی سبزوار هم با اشاره به استفاده از مدیریت بانوان در این دانشگاه اظهار داشت: از هفت معاونت این دانشگاه سه مدیر خانم و از بین پنج رئیس شبكه سه رئیس آن بانوان هستند.
1396/12/17
20:36:09
5.0 / 5
4889
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت