عضو هیات امنای انجمن بیماران كلیوی مطرح كرد؛

تاثیر طرح ترافیك جدید بر بیماران دیالیزی

تاثیر طرح ترافیك جدید بر بیماران دیالیزی

به گزارش خود درمانی رئیس هیات مدیره منتخب انجمن بیماران كلیوی كشور، منتفی شدن صدور طرح ترافیك در تهران را برای بیماران دیالیزی و پیوند كلیه مشكل ساز دانست.داریوش آرمان در گفتگو با خبرنگار مهر، به تصمیم شهرداری تهران برای اجرای طرح ترافیك جدید اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به اینكه در تهران چند هزار بیمار دیالیزی و پیوند كلیه وجود دارد كه می بایست حداقل سه مرتبه در هفته برای دیالیز به مراكز درمانی رجوع كنند، منتفی شدن صدور طرح ترافیك، مشكل ساز خواهد شد.
وی با اشاره به ابهاماتی كه در معرفی طرح ترافیك جدید وجود دارد، اضافه كرد: از شورای شهر تهران و شهرداری درخواست می نماییم، به صورت شفاف در این زمینه اطلاع رسانی كنند تا بیماران دیالیزی تكلیف خویش را بدانند.
عضو هیات امنای انجمن بیماران كلیوی كشور، خواهان چاره اندیشی مسئولان مربوطه شد و اظهار داشت: بیماران دیالیزی باید بدانند چه برنامه و تصمیماتی برای صدور طرح ترافیك اتخاذ می گردد.
آرمان با بیان این مطلب كه ۹۹ درصد بیماران دیالیزی توان پرداخت هزینه های اجرای طرح ترافیك جدید را ندارند، ادامه داد: متاسفانه بیماران دیالیزی و پیوند كلیه از این اخبار نگران شده اند.
وی اظهار داشت: بیماران پیوند كلیه هم در طول ماه می بایست به چند پزشك مختلف رجوع كنند و تحت معاینات دوره ای و چكاب قرار بگیرند.
 

1396/10/25
15:05:47
5.0 / 5
5089
تگهای خبر: بیمار , دیالیز , پزشك , معاینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت