با حضور وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی

افتتاح ۱۳ پروژه بهداشتی درمانی در کرمانشاه

افتتاح ۱۳ پروژه بهداشتی درمانی در کرمانشاه

به گزارش خود درمانی، کرمانشاه ۱۳ پروژه بهداشتی درمانی استان کرمانشاه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد.


در دومین روز از ایام دهه مبارک فجر و در جریان سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان کرمانشاه، مراسم افتتاح ۱۳ پروژه بهداشتی و درمانی استان با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان در محل بیمارستان امام رضا(ع) برگزار گردید. در این مراسم مسؤلان چهار شهرستان کرمانشاه، پاوه، کنگاور و سرپل ذهاب به صورت ویدئوکنفرانس به تشریح جزئیات پروژه های افتتاحی شهرستان خود پرداختند.
به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، اردشیر رستمی فرماندار پاوه در این ارتباط ویدیویی ضمن اشاره به افتتاح سه پروژه بهداشتی و درمانی در شهرستان پاوه اظهار داشت: یکی از پروژه های افتتاحی ساختمان هشت واحدی اقامتگاه پزشکان متخصص است که با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۸۸۰ مترمربع راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: پروژه دیگر راه اندازی پایون رادیولوژی بیمارستان قدس شهرستان پاوه است که برای ساخت این پروژه در فضای ۸۴ متر مربع اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه شده است.
رستمی اظهار داشت: پروژه سوم هم خانه بهداشت روستای "سرکران" است که برای ساخت آن هم در فضای ۹۵ مترمربع اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان هزینه شده است.
صدالله بابلی فرماندار سرپل ذهاب هم در اراتباط ویدئویی به تشریح پروژه های افتتاحی این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان پرداخت و اضافه کرد: مهم ترین این پروژه ها افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستای "قره بلاغ" شهرستان است که خدمات رسانی به ۱۸ روستا و پنج خانه بهداشت با جمعیت بالغ بر هفت هزار نفر را برعهده خواهد داشت.
وی اضافه کرد: برای راه اندازی این پروژه در زیربنای ۷۰۰ مترمربع اعتباری بالغ بر ۲.۷ میلیارد تومان هزینه شده است.
بابلی اظهار داشت: امروز مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره یک و پانسیون این مرکز و پانسیون مرکز خدمات جامع سلامت روستای "قره بلاغ" هم افتتاح می گردد.
رضا محمدی مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم در این ارتباط ویدئوکنفرانسی به تشریح بعضی از پروژه های افتتاحی در شهرستان کرمانشاه پرداخت و اضافه کرد: مهم ترین این پروژه ها راه اندازی و بهسازی ساختمان پارک علم و فناوری دانشگاه است که با زیربنای ۹۲۰ مترمربع و صرف اعتباری بالغ بر شش میلیارد تومان راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: این مرکز برای استقرار شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور در سه طبقه راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: همینطور در مراسم امروز واحد بیماران بین الملل بیمارستان امام رضا(ع) افتتاح می گردد که این واحد شامل پنج سوییت است که برای پذیرش بیماران خارجی و عموما بیماران عراقی درنظر گرفته شده است.
محمدی تصریح کرد: برای راه اندازی این مرکز در زیربنای ۷۶۰ مترمربع بیشتر از ۱۵ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.
الماسی فرماندار کنگاور هم از افتتاح خانه بهداشت درسه روستای "دهنو"، "آران" و "کارخانه" این شهرستان اطلاع داد.
وی اضافه کرد: برای ساخت این سه خانه بهداشت که هر کدام ۹۵ مترمربع زیربنا دارند در مجموع بیشتر از ۴.۵ میلیارد تومان هزینه شده است.
در مراسم امروز(پنجشنبه) ۱۳ پروژه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با صرف اعتبار ۶۰ میلیارد تومان در چهار شهرستان کرمانشاه، کنگاور، پاوه و سرپل ذهاب به بهره برداری رسید.
علاوه بر این پروژه ها، ۲۰ پروژه دیگر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان در روزهای دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.1401/11/13
16:21:16
5.0 / 5
204
تگهای خبر: اقامت , بهداشت , بیمار , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت