پزشكیان در گفت وگو با خود درمانی:

بجای استیضاح وزیر بهداشت، تعامل کنیم

بجای استیضاح وزیر بهداشت، تعامل کنیم

به گزارش خود درمانی، وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده فعلی تبریز در مجلس، ضمن مخالفت با استیضاح دکتر عین اللهی(وزیر بهداشت) در مجلس، اظهار داشت: بجای استیضاح وزیر بهداشت، باید تعامل نماییم.


دکتر مسعود پزشکیان، نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ضرورت تعامل نمایندگان مجلس و مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: تصور نمی کنم که استیضاح وزیر بهداشت مشکلی را حل کند. ما نهایتاً باید با همدیگر تعامل داشته باشیم و از وزارت بهداشت بخواهیم که در قالب قانون عمل کند.
وی ادامه داد: اگر آقای دکتر عین اللهی استیضاح شود و نمایندگان بخواهند وزیر جدیدی را روی کار بیاوریم، باز "روز از نو و روزی از نو" خواهد بود. یعنی یک وزیر جدید باید مدتی به فکر چینش نیروها و عزل و نصب ها باشد و فرصت زیادی دراین زمینه از دست می رود.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید اجازه داده شود تا وزیر بهداشت در قالب قانون به کار خود ادامه دهد.
پزشکیان با اشاره به کوشش های مسئولان وزارت بهداشت و کادر بهداشت و درمان در مقابله با کرونا، اظهار داشت: در بحث کرونا یک هماهنگی ملی به وجود آمد. من در همان زمان معتقد بودم که برای مقابله با کرونا باید سران سه قوه هماهنگ باشند.
وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: مسئولان وزارت بهداشت و کادر بهداشت و درمان و پزشکان و پرستاران به اندازه سهم خود در مقابله با کرونا همچون جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تزریق واکسن، جانفشانی کردند که باید قدردان باشیم.
پزشکیان اظهار داشت: از مسئولان وزارت بهداشت می خواهیم تا درباب نحوه مدیریت و همین طور نحوه نظارت بر امور تجدیدنظر داشته باشند و تعامل سازنده با مجلس در پیش بگیرند در غیر این صورت به بن بست خواهیم رسید.
وی ادامه داد: متاسفانه خیلی از وزارتخانه ها چندان توجهی به قانون ندارند و این خود موجب ایجاد مشکل در کشور و همین طور برای مردم و مجلس می شود.1401/11/03
08:03:03
5.0 / 5
205
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت