نماینده مشهد:

دولت به بحث بیمه خبرنگاران توجهی ویژه کند

دولت به بحث بیمه خبرنگاران توجهی ویژه کند

به گزارش خود درمانی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: باید در کنار نگاه به وضعیت اقتصاد شهر مشهد به مدیریت این بیماری در سطح شهر نیز توجه گردد.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، نصرالله پژمانفر در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار بیان کرد: متاسفانه روز خبرنگار با گرفتن یکسری عکس یادگاری و پیام تبریک منتهی می شود اما امروز نیازمند توجهی ویژه به بحث بیمه خبرنگاران و حداقل حمایت هایی که باید از این قشر زحمت کش شود هستیم. انتظار می رود در برنامه های دولت توجه به این قشر زحمت کش دیده شود.
ایشان سپس اظهار نمود: موضوع بعدی شرایط حاد کرونا در شهر مشهد است متاسفانه به سبب تردد بالای زوار به شهر مقدس مشهد که قدم بر دیده ما نیز نهادند اما پروتکل ها را آن طور که باید رعایت نکردند وضعیت نابسامانی را در شهر مشهد شاهد می باشیم.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: در این شرایط لازم است در کنار نگاه به اقتصاد شهری به مدیریت این بیماری در سطح شهر نیز توجه گردد. از طرف دیگر شاهد می باشیم که سرمایه اجتماعی کشور که اعتقاد و امید مردم به نظام است از بین رفته است. انتظار می رود با تعامل بین مجلس شورای اسلامی و دولت این سرمایه اجتماعی احیاء شود.
منبع:

1400/05/17
18:00:09
5.0 / 5
290
تگهای خبر: بیمار , بیماری , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت