ساعت فعالیت داروخانه مركزی هلال احمر

ساعت فعالیت داروخانه مركزی هلال احمر

تأمین داروهای تخصصی نظیر ام اس، شیمی درمانی و بیماری های خاص و تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشكی، دیالیز، مركز رویش و ناباروری از مهمترین خدمات داروخانه مركزی شماره ۲ هلال احمر (تهرانپارس) است.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ داروخانه مرکزی شماره ۲ هلال احمر واقع در شرق تهران (تهرانپارس) بعنوان یکی از داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی تلاش دارد خدمات شایسته دارویی را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به هموطنان عرضه کند.
تأمین داروهای تخصصی نظیر ام اس، شیمی درمانی و بیماری های خاص و تأمین و توزیع داروهای مورد نیاز بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشکی، دیالیز، مرکز رویش و ناباروری از مهمترین خدمات داروخانه تهرانپارس است.
این داروخانه به علت تأمین و توزیع بموقع داروهای مورد نیاز مردم شامل داروهای تخصصی، داروهای پرونده ای و داروهای تک نسخه ای که اکثراً تحت پوشش بیمه های جاری کشور هستند از نقش و اهمیت ویژه ای در نظام توزیع دارو برخوردار می باشد.
‎همچنین نمایندگان سازمان های بیمه گر شامل بیمه های تأمین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات درمانی و نیروهای مسلح به منظور تأیید اینترنتی نسخ و با هدف رفع مشکلات احتمالی رجوع کنندگان، در داروخانه مستقر بوده و با ایجاد این امکانات تلاش می شود تا مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممکن صورت گیرد.
بیماران و مراجعان می توانند برای دریافت خدمات، تهیه دارو و همینطور تأیید نسخ همه روزه از ساعت۷ و ۳۰ دقیقه بامداد الی ۱۹ به این داروخانه واقع در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، محوطه مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران رجوع کنند.
داروخانه های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی شامل داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی، داروخانه مرکزی شماره ۲ واقع در تهرانپارس، داروخانه جزیره کیش و بخش تجهیزات پزشکی است که روزانه به صدها نفر خدمات دارویی عرضه می کند.
همینطور سامانه اطلاعات دارویی داروخانه مرکزی هلال احمر به شماره ۴۱۶۵۱ از ساعت ۸ الی ۱۹ آماده پاسخگویی به هموطنان است.

منبع:

1399/09/03
13:42:45
5.0 / 5
1224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت