رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره ))خبر داد

آغاز تست انسانی واكسن كرونا از دو هفته دیگر

آغاز تست انسانی واكسن كرونا از دو هفته دیگر

خود درمانی: رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اعلام نمود كه تست انسانی واكسن كرونا ظرف دو هفته آینده شروع می شود.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا محمد مخبر در حاشیه مراسم ارسال ۵۰۰۰ جهیزیه برای نوعروسان مناطق محروم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سیاست اصلی ستاد اجرایی، توانمندسازی و اشتغالزایی است ودرحال حاضر روزانه ۳۰۰ طرح خرد و خانگی با ۱۰۰۰ شغل جدید در کشور ایجاد میکنیم.
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام بااشاره به فرمان رهبرانقلاب درباب پشتیبانی از لطمه دیدگان کرونا اضافه کرد: از شروع شیوع ویروس کرونا در کشور ماهانه ۳۰۰ میلیارد تومان بسته های معیشتی، بلاعوض و بهداشتی در سراسر کشور توزیع کردیم و حدودا هر ۴۵ روز یکبار توزیع اقلام معیشتی و بهداشتی را در دستور کار داریم.
وی با اشاره به اهدای ۵ هزار جهیزیه به زوجهای جوان اضافه کرد: با احتساب این جهیزیه ها، ظرف دو سال ۱۷ هزار جهیزیه در مناطق کم برخوردار کشور توزیع کرده ایم که ارزش هر جهیزیه ۱۴ میلیون تومان و شامل ۱۰ قلم جنس ایرانی میباشد.
مخبر در پاسخ به سئوالی درباب مراحل ساخت "واکسن کرونا" توسط پژوهشگران دارویی ستاد اجرایی فرمان امام نیز اظهار داشت: از سه مسیر تست حیوانی واکسن کرونا انجام شده است و با در نظر گرفتن پروتکل ها و ستاندن مجوزهای وزارت بهداشت طی یک الی دو هفته آینده تست انسانی آن شروع خواهد شد.
منبع:

1399/05/19
23:00:50
5.0 / 5
2013
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت