جوكار:

مسئولان باید در استفاده از ماسك پیش قدم باشند

مسئولان باید در استفاده از ماسك پیش قدم باشند

خود درمانی: رئیس كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها اصرار كرد كه مسئولان باید بعنوان الگو در استفاده از ماسك و رعایت پروتكل های بهداشتی پیش قدم بوده و مردم را تشویق كنند تا استفاده از ماسك را جدی بگیرند.


محمد صالح جوکار در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به لزوم استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف مردم و مسئولان و شرکت در چالش «من هم ماسک می زنم»، بیان کرد: اگر بخواهیم از بلای ویروس کرونا خلاص شویم چاره ای جز استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی نداریم. مادامی که زنجیره انتقال ویروس قطع نشود به هیچ عنوان نمی گردد این ویروس را شکست داد.
ایشان سپس اظهار نمود: تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانیم با این ویروس مقابله نماییم. همانطور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند تصمیمات ستاد ملی کرونا باید از طرف همه بخش ها و آحاد جامعه اجرا شود و همه لازم است در قالب تصمیمات این ستاد حرکت نماییم. برای فرهنگ سازی بمنظور استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی باید شناخت کافی درباب این ویروس به مردم داده شود.
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مسئولان بعنوان الگو باید پیش قدم شده و از ماسک و وسائل بهداشتی استفاده کنند. سپس باید از مردم تقاضا نماییم برای حفظ سلامتی خود به پروتکل های بهداشتی توجه داشته و از ماسک استفاده کنند.
ایشان سپس اشاره کرد: بی توجهی به پروتکل های بهداشتی هزینه های سنگینی را در آینده برای کشور رقم می زند. باید همگان استفاده از ماسک را جدی تلقی کنند. افرادی که در استفاده از ماسک کوتاهی می کنند به حقوق مردم تعدی کرده و در حق خود و دیگران ظلم می کنند باید با این افراد برخورد شود.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها افزود: همانطور که مردم در پیک اول این ویروس همکاری شایسته ای داشته و بدون هیچ اقدام قهری و برخورد قضایی خود پروتکل ها را رعایت کردند، در این مقطع نیز شایسته است که مردم به میدان آمده و پروتکل های بهداشتی را جدی تلقی کنند.
منبع:

1399/04/11
13:46:45
5.0 / 5
2662
تگهای خبر: بهداشت , سلامت , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت