ابتكارعمل سازمان بهداشت جهانی برای استان های كرونا زده یمن

ابتكارعمل سازمان بهداشت جهانی برای استان های كرونا زده یمن

خود درمانی: سازمان جهانی بهداشت از پیشنهادهای بین المللی برای ارسال كشتی های مجهز به بیمارستان پرده برداشت.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه العربیه، این بیمارستان ها بمنظور پشتیبانی از یمن در مقابله با بیماری کرونا خصوصاً در استان های عدن و المکلا، برنامه ریزی شده اند.
این مساله در اظهارات الطاف موسانی، نماینده سازمان بهداشت جهانی در یمن در ویدیو کنفرانس با دکتر نجیب العوج وزیر برنامه ریزی و همکاریهای بین المللی دولت مستعفی یمن با هدف بررسی طرح های مربوط به نحوه پاسخ به وضعیت ناشی از کرونا، همسوسازی منابع و تامین نیازهای سیستم بهداشتی برای مقابله با اپیدمی کووید- ۱۹ عنوان شد.
همچون این پیشنهادات، ایجاد اتاق اضطراری مدیریت، توزیع کمک ها و مشارکت های گوناگون سازمان بهداشت جهانی، تسهیل دسترسی به آنها و هماهنگی روش های مهار پاندمی کرونا هستند.
خبرگزاری دولتی یمن به نقل از نماینده این سازمان در یمن، ورود ۱۴ هزار نمونه تست اضافی و ۱۱۰۰ محلول های آزمایشگاهی ویژه ویروس کرونا را مورد تاکید قرار داد.
از دیگر موارد مطرح شده در این گفت وگوی بوسیله ویدیو، کوشش های سازمان بهداشت جهانی برای تامین نیازهای یمن، در صدر لیست اقدامات سازمان با ارائه پشتیبانی بوسیله صندوق پاسخ بشردوستانه وابسته به سازمان ملل متحد و همین طور تعریف نیازهای خاص یمن بوسیله دفتر اصلی در ژنو و ارائه آنها برای کلیه جهات اهدا کنندگان در سطح بین المللی بود.
این گفت و گو به دنبال اعلام عدن بعنوان شهری آلوده به انواع همه گیرها و بیماری ها، خصوصاً کرونا و دیگر امراض عفونی از طرف دولت مستعفی یمن صورت گرفت.
مقامات بهداشت یمن عصر دوشنبه ۱۱ مه، اعلام نمودند که مجموع موارد قطعی مبتلاشدن به کرونا در یمن از ۱۰ آوریل، به ۵۶ مورد رسیده که (۹) مورد جان باخته و یک مورد نیز بهبود یافته است.
منبع:

1399/02/23
23:21:22
5.0 / 5
2676
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت