گازگرفتگی پزشك خوزستانی را به كام مرگ كشاند

گازگرفتگی پزشك خوزستانی را به كام مرگ كشاند

به گزارش خود درمانی یك پزشك خوزستان به دلیل گازگرفتگی در بیمارستان دشت آزادگان فوت كرد.به گزارش خود درمانی به نقل از مهر، پیرو انتشار خبری در مورد درگذشت پزشك بیمارستان شهید چمران دشت آزادگان، دانشگاه علوم پزشكی اهواز در توضیحاتی عنوان كرد: مرحوم دكتر امین تاجمیری از پزشكان قرارداد ساعتی شهرستان دشت آزادگان بودند كه در تاریخ ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ كشیك شب اورژانس بیمارستان مذكور بود. پس از چند ساعت حضور در بخش اورژانس با هماهنگی پزشك همكار، برای استراحت به پانسیون پزشكان رجوع می كند.
در این توضیحات آمده است: در ساعت حدود ۳: ۳۰ دقیقه پس از نیمه شب؛ پزشك همكار پس از چندین بار تماس ناموفق با وی برای حضور در اورژانس؛ به محل استراحت این پزشك رجوع می كند كه با پیكر وی مواجه می شود.
طبق اعلام پزشكی قانونی درگذشت این پزشك بر مبنای گازگرفتگی بود است.
به گزارش خود درمانی به نقل از مهر، سرپرست دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز در همان ساعات اولیه، ضمن اعلام همدردی با خانواده این پزشك، معاون درمان دانشگاه را موظف به حضور در شهرستان دشت آزادگان و پیگیری حادثه كرد.
ابول نژادیان همینطور ضمن تاكید بر پیگیری دقیق حادثه به ادارات بازرسی و دفتر حقوقی، دستور برخورد قانونی و عزل مقصر یا مقصرین حادثه را صادر كرد.


منبع:

1398/11/21
23:45:04
5.0 / 5
4057
تگهای خبر: بیمار , پزشك , دانشگاه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت