معاون درمان وزارت بهداشت تاكید كرد؛

سه شرط بهبود وضعیت درآمدی بیمارستان ها

سه شرط بهبود وضعیت درآمدی بیمارستان ها

به گزارش خود درمانی معاون درمان وزارت بهداشت، اظهار داشت: لازمه بهبود وضعیت درآمدی بیمارستان ها، فضای مناسب، تجهیزات مناسب و نیروی انسانی كافی است.


به گزارش خود درمانی به نقل از مهر، قاسم جان بابایی، در بازدید از بیمارستان شهید مدرس كه به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی انجام شد، با اشاره به اینكه در سال های گذشته در سطح كشور در حوزه بیمارستانی كارهای زیادی انجام شده است، بر لزوم پررنگ كردن فعالیت درمانگاه این بیمارستان تاكید نمود. وی با اشاره به اهمیت بحث درآمد در بیمارستان ها، لازمه بهبود وضعیت درآمدی بیمارستان ها را فضای مناسب، تجهیزات مناسب و نیروی انسانی كافی عنوان نمود. جان بابایی در ادامه خواهان سرعت بخشیدن به تكمیل پروژه اورژانس جدید بیمارستان شهید مدرس برای بهره برداری هرچه سریع تر از آن شد.
وی همینطور با اشاره به اینكه این بیمارستان برای انجام جراحی های پیوند دارای ظرفیت است، اظهار داشت: یكی از اهداف ما اصلاح فرایندهای پیوند برای افزایش انجام آن است.
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینكه این بیمارستان توانایی خوبی در بهره وری دارد، اظهار داشت: در خیلی از بخش ها می توان میزان پذیرش بیماران را افزایش داد.
علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی نیز، با اشاره به ظرفیت های این بیمارستان، بر لزوم بازبینی در خدمات و برنامه ریزی های این مركز پزشكی، آموزشی و درمانی تصریح كرد.
وی خاطرنشان كرد: ضمن حفظ و ارتقای فعالیتهای تمام بخش های موجود همچون ارولوژی و جراحی پلاستیك، باید برای ارتقای بخش هایی همچون قلب سیاست گذاری هایی صورت گیرد.
زالی با اشاره به سیاست دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، در خصوص حفظ بیمارستان شهید مدرس بعنوان یك مركز ژنرال، اضافه كرد: در بیمارستان های ژنرال هم می توان فعالیت برخی از بخش ها را پررنگ تر كرد.
وی با اشاره به لزوم ارتقای بخش ها برای بالفعل كردن تمامی ظرفیت ها و توانایی های این مركز، برای پیشرفت روز افزون این بیمارستان ابراز امیدواری كرد.

1398/10/12
10:44:58
5.0 / 5
4288
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت