استاندار تهران:

بیمه های تكمیلی در حوزه بیمه سلامت قرار گیرند

بیمه های تكمیلی در حوزه بیمه سلامت قرار گیرند

به گزارش خود درمانی استاندار تهران ضمن اشاره به تجربیات بیمه ای دیگر كشورها و ضرورت حمایت بیشتر از سازمان بیمه سلامت، اظهار داشت: حتی بیمه های تكمیلی هم باید در حوزه بیمه سلامت قرار گیرند.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، دكتر انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز پزشك در سازمان بیمه سلامت، اظهار نمود: پس از انقلاب اسلامی، برگ زرینمان به حوزه سلامت و پزشكی بازمی گردد. پژوهش های مختلف و دستاوردهای دارویی از نقاط ارزشمندی بوده كه در كنار دیگر خدمات تبدیل به نقطه درخشانی شده است.
محسنی بندپی افزود: چهار ركن دولت، مردم، سازمان های بیمه گر و سازمان های ارائه خدمات باید در یك راستا قرار گیرند و تصمیم گیری های این حوزه با هماهنگی یك به یك بخش ها صورت گیرد.
وی، مشتریان اصلی بازار سلامت را بیمه شدگان و شهروندان دانست و اظهار داشت: بدین سبب با ارزش آفرینی و اصلاحات می توانیم به نقاط ارتقایی بیشتری دست یابیم.
استاندار تهران اضافه كرد: حالا به جایگاهی رسیده ایم كه پیچیده ترین بیماری ها توسط دانش نیروی انسانی داخلی قابل درمان است. بیماری های نوپدید، اختلالات روحی و سالمندان همچون حوزه هایی هستند كه باید توجه بیشتری به آنها شود.
وی با اشاره به اینكه در سال ۹۵ پدیده سالمندی به حدود ۹.۴ درصد رسیده و رشدی چهار برابری داشته است، اضافه كرد: متخصص ترین سازمان كشور، بیمه سلامت است كه می تواند نقش اصلی خودرا در مددكاری بیمه شدگان ایفا كند. اگر حمایت ها از این سازمان بیمه گر به خوبی انجام و از تولیت لازم برخوردار شود، می تواند شرایط بهتری برای بیمه شدگان ایجاد كند.
استاندار تهران همین طور اظهار داشت: باید برنامه های جدی درباب مدیریت بیماری، تداوم سلامت و... صورت گیرد.
وی با ارائه مثالی از كشور كره جنوبی اظهار داشت: در كره جنوبی سازمان هیرا، نهاد بیمه ای است كه دربرگیری بسیاری در حوزه سلامت های معنوی، روحی و جسمی دارد. باید از تجربیات موفق دیگران استفاده نمائیم و حتی بیمه های تكمیلی هم باید در حوزه بیمه سلامت قرار گیرند.
منبع:

1398/06/04
14:20:15
5.0 / 5
4429
تگهای خبر: بیمار , بیماری , بیمه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت