فراخوان نام نویسی پزشكان داوطلب برای اعزام در روزهای اربعین

فراخوان نام نویسی پزشكان داوطلب برای اعزام در روزهای اربعین

به گزارش خود درمانی معاون عتبات مركز پزشكی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از نام نویسی پزشكان داوطلب برای خدمت رسانی به زائران حسینی در روزهای اربعین اطلاع داد.


به گزارش خود درمانی به نقل از مهر، علی حیدری با بیان این خبر اظهار داشت: پزشكان داوطلبی كه تمایل دارند در روزهای اربعین به زائران حسینی در عتبات خدمت رسانی كنند می توانند در فراخوان مركز پزشكی حج و زیارت نام نویسی كنند. معاون عتبات مركز پزشكی حج و زیارت با اشاره به حضور میلیونی زائران در عتبات عالیات در روزهای اربعین اضافه كرد: همچون سنوات گذشته این فراخوان چند ماه پیش از ایام اربعین اعلام می شود تا ضمن دریافت درخواست های پزشكان داوطلب برای حضور، برنامه ریزی های لازم جهت عرضه بهینه خدمات به زائران صورت گیرد. حیدری در همین زمینه افزود: پزشكانی كه تمایل دارند در روزهای اربعین حسینی (ع) سال ۱۳۹۸ با این مركز همكاری كنند، می توانند برای نام نویسی در این فراخوان به نشانی اینترنتی www.HMC.IR رجوع و یا با شماره تلفن ۸۶۷۴۴۱۱۶ و پیش شماره ۰۲۱ تماس بگیرند.

معاون عتبات مركز پزشكی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در مورد مدت زمان نام نویسی و اعزام پزشكان اظهار داشت: مدت زمان نام نویسی پزشكان در این فراخوان تا ابتدای مردادماه اعلام شده و اعزام پزشكان عمومی به مدت ۱۷ روز از ۵ تا ۲۸ صفر صورت خواهد گرفت. وی افزود: پزشكان متخصص هم به مدت ۱۰ روز از ۱۱ تا ۲۱ صفر به عتبات عالیات اعزام می شوند.

1398/03/02
19:52:53
5.0 / 5
4838
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت