عرضه خدمات مشاوره ای و آموزشی مجانی طب ایرانی در ماه رمضان

عرضه خدمات مشاوره ای و آموزشی مجانی طب ایرانی در ماه رمضان

به گزارش خود درمانی با همكاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و اداره كل سلامت شهرداری تهران، خدمات مشاوره ای و آموزشی مجانی طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه، در ماه مبارك رمضان به شهروندان عرضه می شود.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، در جهت اجرای اهداف تفاهم نامه همكاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با اداره كل سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و بعد از اجرای موفق برنامه های مشترك در هفته سلامت، جامعه دانشگاهی طب ایرانی در ماه رمضان هم به عرضه خدمات مشاوره ای و آموزشی مجانی به شهروندان با استفاده از زیرساخت ها و امكانات شهرداری تهران می پردازد.
«پیاده راه شهر رمضان» نام برنامه ای است كه به همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و با هدف عرضه خدمات متنوعی به شهروندان در ماه مبارك رمضان در حال اجرا بوده و در ایستگاه های سلامت ۱۳ منطقه، خدمات مشاوره طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه، از افطار تا نیمه شب به مردم عرضه می شود.
به گزارش وبدا، برگزاری همایش های آموزشی با محوریت سفارش های طب ایرانی برای روزه داری در ماه مبارك رمضان هم از دیگر اقداماتی است كه با همكاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران، در بعضی از سرای محلات سطح شهر در حال اجرا می باشد.1398/02/26
15:48:59
5.0 / 5
4457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت