ستاری در مراسم رونمایی از دو داروی ضددیابت اعلام كرد

همكاری وزارت بهداشت در تسریع تولید داروهای استارتاپ ها

همكاری وزارت بهداشت در تسریع تولید داروهای استارتاپ ها

خود درمانی: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به همكاری مناسب وزارت بهداشت با استارتاپ ها اظهار داشت: این همكاری باعث شده كه تعداد قابل توجهی از داروهای تولیدشده به مرحله تولید برسند.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا دكتر سورنا ستاری امروز در مراسم رونمایی از دو داروی ضد دیابت، اضافه كرد: حركتی كه در شتابدهنده ها شروع شده است، روش جدیدی برای حل و رفع مشكلات و مسایل كشور است.
وی با تاكید بر اینكه این روش جدید بالقطع توسعه می یابد، اظهار نمود: شتابدهنده پرسیس ژن یكی از نمونه های موفق در این زمینه است.
ستاری افزود: آنچه كه از ما به یادگاری می ماند، همین جوانانی هستند كه در شركت های دانش بنیان فعال می شوند.
معاون علمی رئیس جمهور افزود: هم اكنون بیشتر از ۲۰۰ فارغ التحصیل دوره دكتری در این شتابدهنده مشغول به فعالیت شدند كه اگر می خواستیم آنها را استخدام نماییم، بودجه زیادی را می طلبید.
وی با اشاره به اینكه این روش در معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری پیگیری می شود، اشاره كرد: علاوه بر آن كارخانه های نوآوری در كنار دانشگاه ها و مراكز شهری تقویت خواهند شد.
ستاری با اشاره به همكاری مناسب وزارت بهداشت در تسریع زمان آزمایش و تست های دارویی، اضافه كرد: این همكاری باعث شده كه عدد مناسبی از داروهای تولیدشده در شركت های دانش بنیان و استارتاپ ها ثبت گردد و یا به مرحله تولید برسند.
منبع:

1398/02/17
14:02:58
5.0 / 5
4388
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت