بازدید وزیر بهداشت از مرکز درحال ساخت جامع سرطان قم

بازدید وزیر بهداشت از مرکز درحال ساخت جامع سرطان قم

به گزارش خود درمانی، قم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با سفر استانی رئیس جمهور و هیأت دولت به قم، از مرکز درحال ساخت جامع سرطان قم بازدید نمود.بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با سفر استانی رئیس جمهور و هیأت دولت به قم، امروز ۲۰ اردیبهشت ماه از مرکز در حال ساخت جامع سرطان قم بازدید کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید، روند ساخت این مرکز جامع مورد بررسی قرار داد و مسؤلان امر هم توضیحات لازم درباب این پروژه مهم پزشکی در استان قم عرضه دادند.

کوروش دالوندی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن اشاره به اجرای طرح راه اندازی مرکز جامع سرطان در این استان عنوان کرد: عملیات اجرائی این طرح تا سال ۱۴۰۵ ادامه پیدا خواهدنمود. این طرح از مصوبه های نخستین سفر رئیس دولت سیزدهم به استان است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح یکی از قطب های سرطان در کشور فعال خواهد شد، عنوان کرد: این طرح در مرکز آموزشی، درمانی و پژوهشی شهید بهشتی قم با مساحت ۱۸ هزار و ۵۰۰ مترمربع زیربنا و و هشت طبقه در حال ساخت است که تا حالا ۳۵ درصد پیشرفت داشته است. این پروژه دارای ۱۶۴ تخت درمانی خواهد بود و تا حالا ۴۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است. 

1403/02/21
02:13:43
5.0 / 5
270
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت