مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشكی تهران مطرح كرد؛

ماجرای نذر پرستاران برای خدمت در اورژانس بیمارستان

ماجرای نذر پرستاران برای خدمت در اورژانس بیمارستان

خود درمانی: مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، به تشریح اورژانس کلان بیمارستان حضرت مهدی(عج) پرداخت.به گزارش خود درمانی به نقل از مهر، سیمین رنجبران، درباره ی خدمات ارائه شده در اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) اظهار داشت: اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) که هم اکنون به کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) انتقال یافته است، تنها مرکزی است که به بیمارانی که همزمان دارای چندین بیماری مختلف هستند، خدمات ویژه ای ارائه می دهد و دست رد به سینه هیچ بیماری نمی زند.
وی با اشاره به کوشش های بی وقفه و شبانه روزی کادر درمان در این مرکز، خدمات آنها را شایسته قدردانی دانست و اضافه کرد: اورژانس جدید بیمارستان در مقایسه با اورژانس سابق چه از نظر فضای فیزیکی و چه از نظر زیبایی محیط و وجود تهویه مناسب تغییرات بسیار اساسی داشته و تجربه به ما ثابت کرده هر چقدر کادر درمان در فضای بهتری کار کنند، رضایت خود و بیمارانشان بیشتر می شود.
رنجبران افزود: یکی از امکانات مهم اورژانس کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج)، تجمیع همه وسایل رفاهی در یک اتاق است که حریم و پوشش مناسبی را برای بیماران به همراه دارد.
وی، ساخت بیمارستان به شکل عمودی را در سرعت انتقال بیماران از یک بخش به بخش دیگر مؤثر خواند و اظهار داشت: خاصیت دیگر این است که باند هلی کوپتر را روی سقف بیمارستان قرار داده اند که امکان خدمت رسانی بهتر را فراهم می آورد و امیدواریم با شروع به کار آن در آینده ای نزدیک یکی از اهداف دانشگاه علوم پزشکی تهران و وزارت بهداشت محقق شود.
رنجبران با اشاره به این که خیلی از پرستاران نذر می کنند که در اورژانس خدمت کنند، اضافه کرد: من نیز سه بیمار بدحال داشتم و برای شفای آنان نذر کرده بودم در اورژانس خدمت کنم که با لطف خدا نذرم قبول شد و بیمارانم شفا گرفتند.
وی اظهار داشت: اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) در گذشته ظرفیت ۵۰ بیمار را داشت که هم اکنون به ظرفیت بیش از ۱۱۰ بیمار در شبانه روز رسیده است؛ همین طور نوع مراجعان به این مرکز اغلب در سطح یک و دو و بیماران پیچیده ای هستند که درمان سخت تری دارند.
مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اعلان اینکه دفتر پرستاری دانشگاه در تمامی شرایط نیروی مورد نیاز این مرکز را پشتیبانی می کند، اضافه کرد: در صدد تامین نیروهای بیشتری در عرصه پرستاری هستیم که با ورود آنها افزایش رضایتمندی بیماران و همکاران را خواهیم داشت.

1402/04/25
12:48:02
5.0 / 5
310
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت