زالی اعلام كرد

رعایت پروتكل ها درستادهای انتخابات درسطح قابل قبول

رعایت پروتكل ها درستادهای انتخابات درسطح قابل قبول

به گزارش خود درمانی فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا استان تهران اظهار داشت: برپایه بررسی های میدانی انجام شده کاندیداها و نمایندگان آنها نوعا رعایت پروتکلهای بهداشتی را در حد قابل قبولی انجام می دهند.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، علیرضا زالی در انتها جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران در مورد روند واکسیناسیون کرونا در این استان اظهار داشت: فعلاً توانستیم عمده گروه های بالای ۷۰ سال را پوشش دهیم و لکه گیری این گروه ها هم انجام شد.
وی اضافه کرد: بطور قطع بمحض این که واکسن در اختیار ما قرار گیرد فرآیند واکسیناسیون در دیگر گروه های سنی آغاز خواهد شد.
زالی ضمن قدردانی از کاندیداها و نمایندگان آنها برای رعایت پروتکلهای بهداشتی اظهار داشت: بررسی های میدانی نشان داده است نوعا رعایت پروتکل ها قابل قبول بوده است و حتی خود ستادها هم علاقه مند هستند که پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمایند. در بررسی های میدانی نشان داده شد مدیریت ستادها در انطباق با شیوه نامه های بهداشتی عملکرد خوبی داشتند.
فرمانده عملیات ستاد مقابله با کرونا استان تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر این که در تهران ظرف ۱۰ روز اخیر نسبت به اوایل خردادماه شرایط بهتری را در روند انتشار کرونا ویروس طی می نماییم، اضافه کرد: فرآیند کاهش آمارهای کرونا در تهران کند است. در ارتباط با بیماران جدیدی که بستری می شوند در سطوح مختلف با کندی در ترخیص بستری ها مواجه هستیم. البته در خیز سوم این بیماری هم در دو هفته آخر این الگو را تجربه کردیم در مجموع در تهران نزول آمارها نسبت به همه استان ها با کندی بیشتری انجام می شود.

کاهش ۱۷.۵ درصدی جانباختگان بر اثر کرونا در تهران
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران همینطور اظهار داشت که در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹۰ مورد جدید مبتلا در تهران بستری شده اند که ۱۰۱ مورد آن در بخش مراقبت های ویژه بوده است.
به گفته وی، در مجموع هم اکنون تعداد بیماران بستری در بیمارستانهای تهران ۵۸۰۰ نفر است که ۱۹۰۰ نفر آن در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
زالی متوسط شمار مراجعین سرپایی در تهران را حدود ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ نفر بیان کرد و همینطور از کاهش ۱۷.۵ درصدی جانباختگان بر اثر کرونا اطلاع داد.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران این را هم اظهار داشت که وضعیت استان و شهر تهران نارنجی است.1400/03/24
22:52:25
5.0 / 5
281
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , ترخیص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت