رییس كل سازمان نظام پزشكی مطرح كرد

هشدار روند صعودی كرونا در شش استان

هشدار روند صعودی كرونا در شش استان

به گزارش خود درمانی رئیس کل سازمان نظام پزشکی نسبت به روند صعودی آمار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا چه به صورت سرپایی و چه به صورت بستری اخطار دارد.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا ظفرقندی اظهار داشت: شواهد از افزایش نگران کننده تعداد مبتلایان و مراجعان برای دریافت خدمات درمانی بعد از تجمعات و سفرهای اخیر حکایت دارد که این مورد بویژه در شش استان به صورت مشهود دیده شده است و این مورد باعث نگرانی جدی است. به هر صورت پس از برگزاری تجمعات شاهد افزایش آمارها هستیم و این نشانگر آن است که باید نظارت بیشتر بر اجرای دستورالعمل ها وجود داشته باشد.
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ضمن تاکید بر رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های ابلاغی اظهار داشت: نباید این تصور که دوران سخت کرونا را پشت سر گذاشته ایم و وضعیت خوب شده است به مردم انتقال داده شود. حقیقت این است که هر بار به مردم این تصویر که اوضاع خوب شده است عرضه می شود شاهد کاهش رعایت سفارش ها و باردیگر افزایش آمارها هستیم.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، ظفرقندی در انتها اظهار داشت: نکته مهم هم اکنون توجه به تأمین واکسن از طرق ممکن و در سریع ترین زمان است؛ چون که واکسن است که می تواند چرخه بیماری را قطع کند و زنجیره انتقال را در موارد مختلف گرفتار گسست کند.
وی اظهار داشت: ما در سازمان نظام پزشکی برآن هستیم که از تمام توان خود و کلیه همکاران و توان بخش خصوصی استفاده نماییم تا همانطور که رئیس جمهوری محترم فرمودند از هر راه ممکن واکسن معتبر و مجاز را هر چه سریع تر به کشور وارد نماییم.1399/11/05
01:05:50
0.0 / 5
1122
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت