ركورد روزانه موارد جدید مبتلا شدن به كووید-۱۹ در انگلیس

ركورد روزانه موارد جدید مبتلا شدن به كووید-۱۹ در انگلیس

به گزارش خود درمانی مقامات انگلیس از ثبت ركورد روزانه موارد جدید مبتلا شدن در این كشور بعد از دو ماه خبر دادند.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، آمارهای دولتی در انگلیس حاکی از شناسایی ۱۴۴۱ مورد جدید مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ است که بیشترین آمار شناسایی مبتلایان طی یک روز در مدت دو ماه را نشان داده است.
موارد جدید مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ از بیشتر از ۶۰۰۰ مورد در ماه های آوریل و مه به ۳۵۲ مورد در ماه جولای کاهش پیدا کرد اما آمارهای دپارتمان سلامت و مراقبت های اجتماعی انگلیس حاکی از افزایش باردیگر موارد جدید مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ در این کشور است. طبق این آمارها موارد جدید مبتلا شدن به کووید-۱۹ در روز جمعه نسبت به بیشتر از یک ماه گذشته حدود چهار برابر رشد داشته است.
افزایش موارد مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ در انگلیس بعد از آن شروع شد که از روز چهارم ماه جولای محدودیت ها و ممنوعیت های کرونایی به شکل قابل توجهی برداشته شد و باشگاه ها، رستوران ها، سالن های آرایش در کنار مراکز تجاری و اماکن عمومی اجازه پیدا کردند با رعایت فاصله گذاری اجتماعی فعالیت خویش را آغاز کنند.
به گزارش روزنامه ایندیپندنت، با شناسایی موارد جدید مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ در انگلیس طی روز جمعه که بیشترین رقم را از چهاردهم ماه ژوئن داشته، مجموع مبتلایان در این کشور به حدود ۳۱۶ هزار و ۳۶۷ نفر رسید.
منبع:

1399/05/25
13:43:02
5.0 / 5
1885
تگهای خبر: بیمار , بیماری , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت