ممنوعیت خرید و فروش مجازی دارو

ممنوعیت خرید و فروش مجازی دارو

به گزارش خود درمانی رییس پلیس فتای تهران بزرگ تصریح كرد كه خرید و فروش دارو در فضای مجازی جرم است.سرهنگ تورج كاظمی در گفت وگو با ایسنا، درباره انتشار آگهی هایی در مورد خرید و فروش دارو و محصولات دارویی در فضای مجازی اظهار داشت: بر مبنای قانون خرید و فروش محصولات دارویی در فضای مجازی عملی مجرمانه بوده و با آن برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه برای تهیه دارو باید به مراكز مجاز در داروخانه ها رجوع شود، اظهاركرد: متأسفانه در مواردی دیده شده كه افراد سودجو با تبلیغ و فروش محصولات دارویی در فضای مجازی مبادرت به كلاهبرداری از شهروندان كرده اند.

كاظمی با اشاره به مخاطرات خرید دارو در فضای مجازی اظهار داشت: علاوه بر احتمال كلاهبرداری از شهروندان، امكان دارد داروهایی كه به دست مصرف كننده می رسد هم تاریخ مصرف گذشته یا غیرمجاز و تقلبی باشد و بنابراین لازم است كه دارو از مراكز مجاز و زیرنظر پزشك تهیه شود.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به اینكه پلیس با مواردی مانند فروش داروهای بدنسازی، داروی بیماران خاص، داروهای تقویتی، داروهای نایاب و... در گذشته برخورد كرده است، اظهاركرد: علاوه بر آن تیم های رصد پلیس هم در صورت مواجه شدن با چنین تخلفی با آن برخورد خواهند كرد.

كاظمی از شهروندان خواست كه در صورت مواجه شدن با چنین مواردی به هیچ عنوان فریب تبلیغات را نخورده و مبحث را به پلیس فتا گزارش كنند.
1397/10/02
20:32:42
5.0 / 5
4809
تگهای خبر: بیمار , پزشك , تبلیغات , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت