افتتاح پروژه های بهداشتی خیرساز مناطق زلزله زده كرمانشاه بزودی

افتتاح پروژه های بهداشتی خیرساز مناطق زلزله زده كرمانشاه بزودی

خود درمانی: معاون اجتماعی وزارت بهداشت از افتتاح و بهره برداری پروژه های خیر ساز مناطق زلزله زده كرمانشاه در آینده نزدیك آگاهی داد.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، دكتر سید محمدهادی ایازی در سفر یك روزه خود به كرمانشاه با حضور در نشست روسای دانشگاه های كلان منطقه آمایشی ۳ اظهار داشت: در آینده نزدیك و با حضور وزیر بهداشت و خیرینی كه ۲۲ آذر ماه پارسال كلنگ پروژه های مناطق زلزله زده را به زمین زدند، پروژه های خیرساز افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: خیلی از پروژه های بهداشتی و درمانی در مناطق زلزله زده آماده بهره برداری بوده و برخی دیگر باز الان در حال ساخت هستند.
ایازی درباب تشریح اهداف سفر یك روزه خود به كرمانشاه گفت: در این سفر علاوه بر بررسی مسائل منطقه ۳ آمایشی كشور، به دنبال پیگیری موضوعات مربوط به زلزله كرمانشاه و بررسی روند پیشرفت پروژه های بهداشتی و درمانی خیرساز در مناطق زلزله زده با حضور دكتر قدیمی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت هستیم.

بنابر اعلام وبدا، معاون اجتماعی وزارت بهداشت اظهار داشت: بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، در جلسه های ماهانه كه با حضور روسای دانشگاه های كلان منطقه آمایشی ۳ (قطب غرب كشور) با حضور روسای دانشگاه های كرمانشاه، ایلام، همدان، كردستان و دانشكده اسدآباد برگزار می شود، به بررسی مسائل و چالش های مختلف حوزه بهداشت و درمان این منطقه و نمایش راهكارهای نوآورانه در جهت كاهش هزینه ها و ارتقای خدمات درمان می پردازیم.

گفتنی است، دكتر ایازی به همراه دكتر قدیمی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در مناطق زلزله زده، رییس و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه با استاندار كرمانشاه دیدار كردند و درباب وضعیت بیمارستان های مناطق زلزله زده و پروژه های خیرساز این مناطق و باز حمایت و بازتوانی روانی ساكنان شهرستان های درگیر زلزله را به بحث و بررسی پرداختند.1397/09/21
15:21:38
5.0 / 5
4372
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت