در بسته اخبار اجتماعی ایسنا بخوانید

از اخطار وقوع سیلاب تا درخواست ابتكار از انجمن هواداران فوتبال

از اخطار وقوع سیلاب تا درخواست ابتكار از انجمن هواداران فوتبال

خود درمانی: حذف وثیقه خروج دانشجویان دارای معافیت تحصیلی، وضعیت كیفیت تجهیزات پزشكی ایرانی، اخطار نسبت به وقوع سیلاب در ۷ استان، درخواست ˮابتكارˮ از انجمن هواداران فوتبال و... همچون مهم ترین خبرهای تحریریه اجتماعی ایسنا در 29 مهر ماه است.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، مهم ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در روز 29 مهر ماه در زیر می آید كه با كلیك بر روی تیتر آنها، به متن كامل خبر دسترسی خواهید داشت:
وثیقه خروج دانشجویان دارای معافیت تحصیلی حذف شد
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادكل نیروهای مسلح شرایط سفر مشمولان سربازی و سربازان به عراق و شركت در راهپیمایی اربعین را شرح داد.
فرهنگ سازی ترافیكی با تنبیه و مجازات انجام نمی شود
یك روانشناس تصریح كرد كه برای ارتقاء فرهنگ ترافیك لازم است كه اقدامات فرهنگ سازی نسبت به اعمال قانون و مجازات در اولویت قرار گیرد.
ارسال نامه به شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تغییر نام «دانشگاه فرهنگیان»
رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینكه از ابتدا با عنوان "دانشگاه فرهنگیان" مخالف بودم و مصوبه هیئت امنای دانشگاه را گرفته ایم كه عنوانش دوباره به «تربیت معلم» بازگردد، اظهار داشت: عنوان "دانشگاه فرهنگیان" كیفیت و عمق تربیت معلم را ندارد و جهانی نیست. تاییدیه هیئت امنا را برای تغییر نام گرفتیم و نامه زدیم تا به شورای عالی انقلاب فرهنگی برود.
آموزش هنرستانی ها از تولید تا فروش محصولات / تولید نمایشگاه های عرضه تولیدات
مدیركل دفتر آموزش های كاردانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی نمایشگاه های دائمی و سامانه های تولیدات و خدمات هنرستانی ها در استان های مختلف كشور اظهار داشت: هنرجویان چرخه تولید تا فروش محصولات خویش را می آموزند.
كیفیت تجهیزات پزشكی ایرانی چگونه تضمین می شود؟
رییس اداره نظارت بر تولید و كنترل كیفی اداره كل تجهیزات پزشكی ضمن تشریح اقدامات وزارت بهداشت برای ارتقاء كیفیت تجهیزات پزشكی تولید داخل، اظهار داشت: بازار تجهیزات پزشكی كشور حدودا ۲.۵ میلیارد دلاری است و حدودا بین ۳۰ تا ۴۰ درصدش سهم تجهیزات پزشكی تولید داخل است.
از تكثیر تا مرگ گورخرهای ایرانی در اسارت
معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینكه هم اكنون حدود ۱۰۰۰ گورخر در زیستگاه های طبیعی و ۸۵ رأس از این گونه در سایت های تكثیر و پرورش وجود دارد، چرایی تلف شدن پنچ گونه گورخر را در عملیات انتقال از خارتوران به پارك ملی كویر شرح داد.
بارش تگرگ در بعضی مناطق كشور/ اخطار نسبت به وقوع سیلاب در ۷ استان
مدیر كل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از احتمال ریزش تگرگ در شمال غرب كشور اطلاع داد و اظهار داشت: احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیرها و رودخانه ها وجود دارد.
تولید «شبه مخدر»های خارجی با شكل و شمایل ایرانی
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تشریح آخرین وضعیت فروش شبه مخدرها در بازار اظهار داشت: وزارت بهداشت به تازگی سامانه «تی تك» را برای كنترل شبه مخدرها از مبداء تولید تا مقصد تهیه كرده كه بدین سان میزان سوءاستفاده از مواد به حداقل می رسد.
درخواست "ابتكار" از انجمن هواداران فوتبال
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، از انجمن های هواداری تیم فوتبال خواست كه اقدامات و برنامه های فرهنگی و اجتماعی پیشنهادی خود برای حضور بانوان در ورزشگاه ها را به معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش عرضه كنند.
هاشمی: مدیریت شهری نتوانسته انتظار شهروندان تهرانی را تأمین كند
رییس شورای شهر تهران عنوان نمود كه مدیریت شهری نتوانسته با وجود گام های مثبت انتظار شهروندان تهرانی را تامین كند.
پیشنهاد نظری برای تمدید برنامه دوم شهرداری
عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران پیشنهاد داد كه با عنایت به ایرادات برنامه سوم توسعه، برنامه دوم یك سال دیگر تمدید شود.
به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، تیتر پنج خبر پربازدید تحریریه اجتماعی در 29 مهر ماه هم در ادامه می آید:
وثیقه خروج دانشجویان دارای معافیت تحصیلی حذف شد
درخواست "ابتكار" از انجمن هواداران فوتبال
حریق گسترده در كارخانه ای در جاده مخصوص كرج + عكس
اسیدپاشی در باغ فیض پس از تماشای فیلم/ دستگیری اسیدپاش
تولید «شبه مخدر»های خارجی با شكل و شمایل ایرانی1397/07/30
12:36:09
5.0 / 5
4765
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت