وزیر بهداشت:

توسعه خدمات بخش دولتی احترام به جیب مردم است

توسعه خدمات بخش دولتی احترام به جیب مردم است

خود درمانی: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: هر چه بتوانیم موفق شویم و خدمات را در بخش دولتی توسعه دهیم و یا با رقم ارزان تر از بخش خصوصی خرید نماییم بطور قطع به جیب مردم و هزینه های آن ها احترام بیشتری گذاشته ایم.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، سید حسن هاشمی در آیین افتتاح فاز الحاقی بیمارستان كاشانی شهركرد در جمع خبرنگاران استان، اظهار نمود: كارهایی كه در حوزه سلامت در چهارمحال و بختیاری در حال رخ دادن است، بسیار امید بخش است.
وی ادامه داد: همه افراد اعم از پرستاران، ماماها، پزشكان و مدیران در تلاش هستند كه رنج مردم را كاهش دهند.
هاشمی اظهار داشت: استان به شدت محروم است تمام زیرساخت ها برای اورژانس هوایی و تخت های ویژه آماده شده كه طی دو ماه آینده تجهیزات ارسال و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت، در عین حال ۱۶۰ تخت به مجموعه تخت هایی كه در حال عرضه خدمت هستند، افزوده خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه ۱۹۰ پروژه در حال فعالیت است، اظهار داشت: تا آخر سال بیمارستان خصوصی پارسیان شهركرد و بیمارستان بسیار بزرگ و مجهز در بروجن راه اندازی خواهد شد كه دولتی ها و مردم بخصوص خیرین در تلاش هستند تا رنج افراد كم شود.
قاضی زاده هاشمی در مورد خدمات دندانپزشكی، بیان كرد: امید است بتوانیم خدمات دولتی را توسعه دهیم تا مردم مجبور به استفاده از خدمات بخش خصوصی نشوند، برای عرضه خدمات سهم دولت ۱۴ درصد است كه هدف گذاری تا آخر دولت دوازدهم رسیدن به عدد ۲۵ درصد است.
وزیربهداشت اظهار داشت: هر چه بتوانیم موفق شویم و خدمات را در بخش دولتی توسعه دهیم و یا با رقم ارزان تر از بخش خصوصی خرید نماییم بطور قطع به جیب مردم و هزینه های آن ها احترام بیشتر گذاشته ایم.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با اشاره به اینكه در عین حال باید واقع بین باشیم، خاطرنشان كرد: باید را متناسب با شرایطی كه در آن قرار داریم تنظیم كرده و تلاش نماییم آنچه تا امروز در طرح تحول سلامت و حوزه سلامت به دست آورده ایم را حفظ نماییم.
وی افزود: بنای امسال و سال آینده صرفه جویی و كاهش هزینه ها است كه نخست باید از خود آغاز كرد تا به خدمات صدمه وارد نشود.
قاضی زاده هاشمی افزود: قول دقیق نمی توان داد ولی در سراسر كشور باید تعهد نماییم كه به هدفگذاری ۲۵ درصدی بخش دولتی در توسعه خدمات دندانپزشكی دست یابیم.
وی با اشاره به اینكه یك سری برنامه ها در سند درمان دیده شده است، تصریح كرد: مهم ترین اقدامی كه باید در استان صورت گیرد و تقاضا می گردد دانشگاه خویش را آماده كند نظام ارجاع، پزشك خانواده، توجه بیشتر به پیشگیری و كاهش بار بیماری ها است كه این مهم برای مردم و همكاران بایستی در رجوع به مراكز درمانی انضباط پیدا كند و امید است این اتفاق رخ دهد.
1397/05/04
18:27:24
5.0 / 5
4795
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت