قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی:

اكنون زمان مناسبی برای ادغام دانشگاه های علوم پزشكی در وزارت علوم نیست

اكنون زمان مناسبی برای ادغام دانشگاه های علوم پزشكی در وزارت علوم نیست

خود درمانی: قائم مقام وزیر و معاون كل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی اظهار داشت: با عنایت به شرایط فعلی وزارت های علوم و بهداشت، اكنون زمان مناسبی برای ادغام دانشگاه های علوم پزشكی در وزارت علوم نیست.


دكتر ایرج حریرچی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به جدایی دانشگاه های علوم پزشكی از وزارت بهداشت و ادغام آن در وزارت علوم، اظهار نمود: دیدگاه ما درباره این مورد مشخص است؛ درحال حاضر به اندازه كافی اولویت های اجرایی در حوزه آموزش عالی و بهداشت و درمان وجود دارد كه نباید این وزارتخانه ها را وارد مسائل حاشیه ای كرد.
وی ادامه داد: دانشگاه های علوم پزشكی با دستاوردهایی كه طی سه دهه اخیر داشتند، نشان دادند كه ادغام آن ها در وزارت بهداشت به نفع كشور است و این مورد طبق سیاست های كلی هم ابلاغ گردیده است.
معاون كل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی تصریح كرد: با عنایت به منافع ادغام دانشگاه های علوم پزشكی در وزارت بهداشت و هزینه های جدایی آن، گمان نمی كنم در آینده ادغام دانشگاه های علوم پزشكی در وزارت علوم اتفاق بیفتد؛ خیلی از افرادی كه زمانی مخالف ادغام دانشگاه های علوم پزشكی در وزارت بهداشت بودند، امروز موافق حضور آن ها در این وزارتخانه هستند.
حریرچی جدایی دانشگاه های علوم پزشكی از وزارت بهداشت را حركتی روبه عقب دانست و تصریح كرد: ما نمی خواهیم حركت روبه عقب داشته باشیم. باید این نكته را درنظر داشت كه هر تغییر ساختاری هزینه بر خواهد بود.1396/09/17
23:10:36
5.0 / 5
4695
تگهای خبر: درمان , وزارت بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت