از سوی سازمان تداركات پزشكی:

اعلام ساعت كار داروخانه های هلال احمر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰

اعلام ساعت كار داروخانه های هلال احمر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰

سازمان تدارکات پزشکی ساعات فعالیت داروخانه مرکزی هلال احمر، مرکزی شماره 2 (تهرانپارس) و جزیره کیش در تعطیلات نوروز 1400 را اعلام نمود.به گزارش خود درمانی به نقل از مهر، ساعات کاری داروخانه های تحت پوشش سازمان شامل داروخانه مرکزی هلال احمر، مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) و جزیره کیش در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ به شرح زیر اعلام گردید.
داروخانه مرکزی هلال احمر در ۲۹ و ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ به سبب انبارگردانی تعطیل می باشد. داروخانه در روزهای تعطیلات نوروز از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ دایر خواهد بود و در ایام غیر تعطیل ایام نوروز از ساعت ۸ بامداد الی ۳۰/۱۶ ارائه خدمت خواهدنمود.
بر اساس این گزارش، داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) در ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۹ به سبب انبارگردانی تعطیل و در ایام غیر تعطیل از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ فعال خواهد بود.
داروخانه جزیره کیش نیز در ۲۹ اسفند به سبب انبارگردانی تعطیلست و در ایام غیر تعطیل در دو نوبت بامداد و عصر از ساعت ۳۰/۸ بامداد الی ۱۴ و ۱۷ الی ۲۱ خدمات عرضه خواهد کرد. همین طور در ایام تعطیل ۹ و ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۹ بامداد الی ۱۴ دایر خواهد بود.
بنابراین گزارش، نمایندگان بیمه مستمر در سازمان تدارکات پزشکی همچون بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت، آتیه سازان و بیمه دی در روزهای غیر تعطیل نوروز از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ نسبت به تأیید نسخ بیماران اقدام می کنند و در روزهای تعطیل نوروز تأیید نسخ بوسیله شعب مربوطه صورت خواهد گرفت.
شایان ذکر است نماینده بیمه دی مستقر در سازمان در ایام تعطیل ۳ الی ۵ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۸ بامداد الی ۱۳ نسبت به تأیید نسخ بیماران اقدام خواهدنمود.
واحد فروش تجهیزات پزشکی نیز برای ارائه خدمات به بیماران و مراجعین در ایام غیر تعطیل ایام نوروز از ساعت ۳۰/۷ بامداد الی ۳۰/۱۶ فعالیت خواهدنمود.
طبق این گزارش، خدمات بعد از فروش دستگاه های دیالیز در سراسر کشور بوسیله واحد تکنودیالیز در روزهای نوروز به جز روز اول و سیزدهم فروردین به بخش های دیالیز مراکز درمانی و بیمارستان ها ارائه خواهد شد.
داروخانه مرکزی هلال احمر در تهران، خیابان طالقانی، داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) در خیابان جشنواره و داروخانه جزیره کیش در خیابان سنایی واقع شده است و هموطنان عزیز می توانند برای دریافت اطلاعات دارویی با تلفن ۴۱۶۵۱ تماس حاصل کنند.

1399/12/28
13:57:27
0.0 / 5
980
تگهای خبر: امداد , بیمار , بیمه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت