برگزاری آخرین جلسه كارگاه كنترل كیفی آزمایشگاه جنین شناسی

برگزاری آخرین جلسه كارگاه كنترل كیفی آزمایشگاه جنین شناسی

آخرین جلسه كارگاه آموزشی كنترل كیفی آزمایشگاه جنین شناسی در مراكز درمان ناباروری جمعه، هفدهم مرداد، ساعت 18 انجام می شود.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، پژوهشگاه تکنولوژی های جدید علوم زیستی با همکاری موسسه Quartec GmbH سوئیس و انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران، برگزاری مجموعه کارگاه آموزشی کنترل کیفی آزمایشگاه جنین شناسی در مراکز درمان ناباروری را با حضور پروفسور مارک وندنبرگ، جنین شناس و مسئول کمیته بازرسی مراکز IVF وزارت بهداشت سوئیس آغاز نموده است.

این مجموعه کارگاه های آموزشی رایگان ۶ هفته ای از ۱۳ تیرماه شروع شده و تا کنون پنج جلسه از آن با موضوعات «فضای آزمایشگاه جنین شناسی ایده آل»، «تجهیزات در آزمایشگاه جنین شناسی ایده آل»، «محیط کشت در آزمایشگاه جنین شناسی ایده آل»، «شرایط محیط کشت در آزمایشگاه جنین شناسی ایده آل» و «آلودگی و بهداشت در آزمایشگاه IVF» برگزار شده است.

در ششمین و آخرین جلسه این کارگاه آموزشی که جمعه، هفدهم مرداد، ساعت ۱۸ برگزار می شود، موضوع «مدیریت کیفیت آزمایشگاه IVF» به بحث گذاشته می شود.

علاقه مندان، خصوصاً متخصصان و کارشناسان جنین شناسی و همچنین، متخصصان زنان می توانند با انجام مراحل ثبت نام، در این وبینار که جمعه هفدهم مرداماه ساعت ۱۸ برگزار می شود، شرکت نمایند.
علاقه مندان برای ثبت نام و شرکت در این برنامه می توانند با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ تماس بگیرند و یا بوسیله وب سایت پژوهشگاه ابن سینا به آدرس avicenna.ac.ir از شرایط ثبت نام آگاه شوند.1399/05/14
14:39:27
5.0 / 5
1996
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت