جان بابایی مطرح كرد؛

علت ابتلای افراد جوان و میانسال به كرونا

علت ابتلای افراد جوان و میانسال به كرونا

به گزارش خود درمانی معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به ابتلای افراد جوان و میانسال به كرونا، اظهار داشت: این واقعیت نشان دهنده چرخش ویروس در جامعه است.به گزارش خود درمانی به نقل از مهر، قاسم جان بابایی، با اشاره به نیاز بیماران مبتلا به کرونا در استان سیستان و بلوچستان به دستگاه های کمک تنفسی، گفت: مهم ترین نیاز تجهیزاتی بیماران تنفسی، دستگاه های کمک تنفسی است که خوشبختانه هم در استان به میزان کافی وجود دارد و هم در سطح کشور امکان ساخت و تهیه آن فراهم گشته است.
وی با اعلان اینکه تعداد قابل توجهی از بیماران بستری در سیستان و بلوچستان را افراد جوان و میانسال می سازند، اضافه کرد: این واقعیت نشان دهنده چرخش ویروس در جامعه است و لزوم توجه بیشتر به رعایت فاصله گذاری فیزیکی را نشان میدهد.
جان بابایی اظهار داشت: در چند سال اخیر تخت های بستری در استان سیستان و بلوچستان توسعه قابل قبولی داشته و با تکمیل تخت های بستری اختصاصی کرونا از ظرفیت دیگر بخش ها برای ارائه خدمات به بیماران استفاده خواهد شد.
معاون درمان وزارت بهداشت، اضافه کرد: با تمام این تمهیدات و پیش بینی ها، پیش گیری از بروز موارد جدید با رعایت بهداشت فردی، فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و استفاده از ماسک مهم ترین اولویت ماست، چون به هر حال درصدی از مبتلایان با وجود دریافت کامل ترین و بهترین خدمات درمانی هم ممکنست جان خودرا از دست بدهند.


منبع:

1399/04/03
15:07:08
5.0 / 5
2493
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , خدمات , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت