با پیگیری های وزارت بهداشت؛

۱۳۴ دانشجوی متخلف از ادامه تحصیل منع شدند

۱۳۴ دانشجوی متخلف از ادامه تحصیل منع شدند

به گزارش خود درمانی با پیگیری های انجام شده، ۱۳۴ دانشجوی دانشگاه آزاد كه بدون داشتن حدنصاب و شرایط قانونی تغییر رشته داده بودند، از ادامه تحصیل منع شدند.


دكتر كیانوش جهانپور در گفتگو با ایسنا ضمن اعلام این خبر تصریح كرد: با پیگیری های مستمر وزارت بهداشت كسانی كه با استفاه از رانت و به انحاء مختلف به صورت غیرقانونی و با نداشتن حد نصاب لازم روی صندلی های رشته های گروه پزشكی دانشگاه آزاد اسلامی نشسته بودند، عملا از ادامه تحصیل در این رشته ها منع شدند.
وی در اینباره اضافه كرد: با استناد به مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، بیشتر از ۱۳۴ دانشجو كه تحت عناوین مختلف همچون فرزند هیات علمی و... بدون داشتن حد نصاب و شرایط قانونی به رشته های پزشكی، دندانپزشكی و داروسازی تغییر رشته داده بودند از ادامه تحصیل منع شدند.
رییس مركز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تصریح كرد: رفتارهایی از این دست بدون شك باعث احساس بی عدالتی، تبعیض، یاس و ناامیدی در بین خیل جوانان و دانشجویان این كشور می شود و بطور قطع مقابله با این رفتارها می تواند منجر به تقویت حس قانون گرایی، رفع تبعیض و ارتقای اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی نظام آموزش عالی و آموزش پزشكی كشور خواهد شد.
وی در انتها تصریح كرد: وزیر بهداشت تاكید دارد كه با كلیه افرادی كه در این راه تخلف كرده اند، از مسیر و مجاری قانونی مربوطه و مطابق مقررات باید برخورد قانونی صورت گیرد.
1398/09/30
12:52:31
5.0 / 5
4099
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , دارو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت