وزیر بهداشت خبر داد

افزایش ۱۵ درصدی بودجه وزارت بهداشت در سال ۹۹

افزایش ۱۵ درصدی بودجه وزارت بهداشت در سال ۹۹

به گزارش خود درمانی وزیر بهداشت از افزایش ۱۵ درصدی بودجه وزارت بهداشت در لایحه بودجه ۹۹ تقدیمی به مجلس اطلاع داد.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی در حاشیه آیین افتتاح همزمان پروژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشكی سبزوار تصریح كرد: كمبود دارویی امروز حدود یك سوم روز مشابه پارسال است و در مورد پروژه های عمرانی نیز، ۱۰۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی را در كشور، آماده بهره برداری داریم.

وی ادامه داد: در بودجه سال آینده با عنایتی كه دولت و مجلس به حوزه سلامت دارد، بودجه نسبتا خوبی برای وزارت بهداشت در نظر گرفته شده كه نسبت به سال گذشته، حدود ۱۵ درصد رشد دارد كه در مجلس، تغییراتی خواهد نمود و بعد به تصویب خواهد رسید.

وزیر بهداشت تصریح كرد: سال آینده با عنایت به بودجه ای كه برای وزارت بهداشت در نظر گرفته شده، در حوزه توسعه زیرساخت ها و عرضه خدمات به مردم، مشكل جدی پیش رو نخواهیم داشت.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، نمكی در انتها خاطرنشان كرد: گام دوم طرح تحول نظام سلامت با تقدم پیشگیری بر درمان و درمان سرپایی بر بستری و ادامه اجرای بعضی از بسته های گره گشای این طرح برای مردم مانند كاهش پرداختی از جیب، ماندگاری تیم پزشكی در مناطق محروم و توسعه زیرساخت ها در مناطق كمتر توسعه یافته و هم رسیدگی به بیماران خاص و صعب العلاج، با قدرت دنبال می شود.1398/09/19
14:17:43
5.0 / 5
3785
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت