شروع به كار ۳۰۰ دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال

شروع به كار ۳۰۰ دفتر خدمات سلامت در كشور تا آخر سال

خود درمانی: رئیس مركز سلامت محیط و كار وزارت بهداشت از شروع به كار 300 دفتر خدمات سلامت تا آخر سال 98 در كشور آگاهی داد.


به گزارش خود درمانی به نقل از ایسنا، دكتر احمد جنیدی جعفری با بیان این خبر اظهار داشت: هم اكنون ۸۰ دفتر خدمات سلامت در سطح كشور داریم. در سال قبل آزمون توسعه دفاتر را برگزار كردیم و مصاحبه ها انجام شد و برخی دانشگاه ها در حال صدور احكام فعالیت این دفاتر هستند كه تا آخر سال تعداد این دفاتر به نزدیك ۳۰۰ دفتر خواهد رسید.
وی ادامه داد: در نشست هم اندیشی مدیران سلامت محیط و كار ۶۲ دانشگاه علوم پزشكی كشور كه گاهی روسای گروه ها هم همراهشان بودند و در دانشگاه علوم پزشكی ایران برگزار شد، درباب مطالب حوزه بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و طب كار بحث و تبادل نظر انجام شد. در این نشست به صورت هم اندیشی در هشت گروه تخصصی بحث های لازم صورت گرفت و نتیجه بحث هریك از آنان در سالن همایش به صورت عمومی ارائه شد.
بنابر اعلام وبدا، رئیس مركز سلامت محیط و كاروزارت بهداشت بیان كرد: مباحث در هشت گروه برمبنای قطبهای دانشگاهی شامل موضوعاتِ دفاتر خدمات سلامت و توسعه آنها در كشور، برون سپاری خدمات بهداشت حرفه ای برای كارگاه های كوچك و معاینات شغلی، كنترل طغیانها و بیماری های منتسب به آب و غذا، بحثهای اجرایی كردن بخشنامه و قانون دخانیات بود. جمع بندی این مباحث، برنامه های آینده مركز سلامت محیط و كار را تبیین خواهدنمود.
منبع:

1398/08/14
22:59:35
5.0 / 5
4389
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
خود درمانی خود درمانی
selftherapy.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خود درمانی محفوظ است

خود درمانی

درمان و بهداشت